Aparate

Coffee Machines 

The Lavazza experience in capsules


Makineritë e kafesë Lavazza përfaqësojnë evolucionin e teknologjisë më të mirë, duke ju ofruar një eksperiencë tradicionale dhe autentike kafeje që është sa praktike dhe plot shije.

Makinat e kafesë Lavazza janë unike, me karakteristika të ndryshme që i përshtaten nevojave tuaja. Zbuloni dizajn inovativ, elegancë dhe praktikë në një makinë të përsosur për këndin tuaj të kafesë. Ne ofrojmë shumë zgjidhje për të shijuar një ekspres të vërtetë italian dhe përgatitje të tjera. Të gjitha makinat janë krijuar për t'ju ofruar një përvojë autentike në çdo filxhan të vetëm.


Lavazza Jolie Black

Lavazza Jolie Black

Aparat per kapuslla AMMJolie Black..

95.60€ Ex Tax: 81.02€

Lavazza Jolie Red

Lavazza Jolie Red

Aparat per kapuslla AMMJolie RED..

95.60€ Ex Tax: 81.02€

Lavazza Jolie White

Lavazza Jolie White

Aparat per kapuslla A modo MioJolie WHITE..

95.60€ Ex Tax: 81.02€

Classy Mini

Classy Mini

Lavazza LB Classy Mini vetem per espressoAparat me sistem te kapsullave LAVAZZA BLUE..

149.99€ Ex Tax: 127.11€

LB Classy Milk

LB Classy Milk

Lavazza LB Classy Milk Aparat me sistem te kapsullave LAVAZZA BLUE..

370.00€ Ex Tax: 313.56€

LB ROBOT

LB ROBOT

Aparati LB RobotSistemi Lavazza BLUE..

350.00€ Ex Tax: 296.61€

Carmencita Black

Carmencita Black

Një prodhues ikonë kafeje me një formë konike të pagabueshme. Ky model i rinovuar është një bukuri e..

35.00€ Ex Tax: 29.66€

Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)